Nejen s kočárky na vrcholy13.4.2019 - Jarní Prašivá

Srdečně Vás zveme na Jarní Prašivou s velikonoční tématikou. Pro děti i dospělé opět bude připravený program! :) Děti po cestě budou hledat velikonoční vajíčka, které ztratil zajíček. Dospělí budou hrát hru YesMan. Nahoře kromě drobných odměn Vás budou čekat tvořivé dílničky. Proč jsme si vybraly zrovna toto?
Tvoření

  1. rozvíjí fantazii
  2. procvičuje se u toho jemná motorika
  3. utužuje se u něho vztah, rodič a dítě
  4. odnesete si krásnou vlastnoručně vyrobenou památku

Více informací najdete na našem Facebooku.

Těšíme se na Vás! :)


PF 2019V novem roce zaciname sezonu už v březnu!

V sobotu 16.3. bude procházka kolem přehrady Olešné s doprovodným programem! Tam si ověříme jakou kondičku máme po svátcích a následně to rozjedeme!!! První výšlap bude s velikonočním tématem 20.4.(sobota) na Prašivou, kde nahoře bude zpestření - tvořivá dílnička Těšíme se na vás už za 2 měsíce!!! :-) Bližší informace dodáme později.ZMĚNA v koordinaci projektu "NEJEN S KOČÁRKY NA VRCHOLY"

Rád bych dal všem na vědomí, že od dnešního dne přebírají koordinaci projektu "Nejen s kočárky na vrcholy" nové a energické holky Kamila Cermanová (cermanovakamila(at)seznam.cz) a Marťa Bebčáková.

Jsem plně přesvědčen, že pro projekt je to jedině dobře, neb jak víte, my s Renčou jsme na to už poslední dobou díky mnoha jiným aktivitám, hlavně kvůli obnově horské chaty Prašivá, nestačili. Navíc naše Stellka za ty roky už vůbec není kočárková, takže v... té chvíli postrádalo trošku hlavu a patu, abychom dále vedli projekt pro "kočárkové rodiny".

Tímto bych rád poděkoval všem, kteří se těch 6 let našich kočárkových výstupů účastnili, dále všem podpůrcům, sponzorům a kamarádům, co nám s organizací pomáhali.
Bez vás by vlastně toto vše nebylo či se nekonalo... .
Určitě vás rádi i v budoucnu uvidíme u nás na horské chatě Prašivá v Beskydech.

Holkám Kamče a Martině přejeme hodně vytrvalosti a skvělých nápadů pro rozvoj projektu.

Martin a Renča Stillerovi, aktuálně chataři z Vaší chaty PrašiváMoc děkujeme za krásný úvod!
Víme, že přebrat takový PROJEKT dá spoustu práce, zodpovědnosti a sil a to my máme!!! Už teď máme plno nápadů a plánů, které doufáme, že vyjdou a pomůžete nám s nima i Vy!  Hlavně svou účastí a skvělou náladou. Začínáme pracovat na prvním vrcholu, který by se měl uskutečnit koncem srpna na Lysou horu, čas a datum brzy upřesníme. Moc moc se na Vás těšíme, jak na nové tváře, tak i na staré mazáky. Věříme, že spolu zažijeme spoustu zábavy a nových zážitků.

Kamila Cermanová


Historie akcí


Poprvé tuto akci uskutečnili a bez problémů absolvovali Pavla a Honza Noskovi s jejich tehdy ani ne dvouměsíční dcerou Klárkou - a byli nadšeni. Vznikla tak tradice výstupů s kočárky na Lysou horu.

My (Martin a Renča Stillerovi) jsme se organizačně zapojili v roce 2012. První "naší" akcí byl 11.ročník výstupu na nejvyšší horu Moravskoslezských Beskyd (15.9.2012).

Od té doby se nám podařilo rozšířit kočárkové výstupy i na další vrcholy a jsme rádi, že je o tyto akce čím dál větší zájem. Chcete-li se podívat na informace o už proběhlých výstupech, tak  v archivu vždy necháváme fotografie z posledního výstupu. Stačí kliknout v levém menu na některé z míst konání.

Hlavní partnerHlavním partnerem projektu Kočárky na vrcholy je firma Kestrade, která je výhradním dovozcem sportovních kočárků BOB.

 
zpět nahoru domů tisk


Facebook Cyklocestování

Připojte se ke skupině Cyklocestování na facebooku.
Naše skupina má již více než 11 200 příznivců.

Kalendář promítání 
Renáty a Martina


Newsletter

Chcete-li dostávat na Váš email zajímavé novinky, informace a tipy o akcích.

Váš e-mail:

Cyklocestovatelská seznamka

Hledáte nějakou parťačku nebo parťáka na cyklocesty?

Plánujete zajímavou cyklocestu a nechcete ji absolvovat sami? 

Od toho je tady naše cyklocestovatelská seznamka.


Doporučujeme


Reklama

Zde může být Vaše reklama. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na našem telefonu 604 618 400

 

 
Všechna práva vyhrazena / © 2007-2018 Martin Stiller / realizace nextWEB / admin