Hlavní partner:

Ortlieb-ikona


Partneři:

 

Divácké ohlasy


Divácká hodnocení festivalů Cyklocestování

Ahoj Martine,
Ještě jednou bych Ti ráda poděkovala za celý Cyklofestival, nebyla jsem sice na všem, ale tvoje přednášky, a zvláště pak ta o cyklocestovatelských stránkáchs "ubytováním" v cizině (asi se taky na jedny přihlásím) mě hodně obohatily ! Na festival nechodí jen cyklonadšenci, seděla vedle mě téměř nechodící paní-důchodkyně, se kterou jsem se dala do řeči a ta si to taky pořád moc náramně pochvalovala! Dokonce jsme se domluvily, že ji zavezu dát ji přečíst tvou knihu o putování světem a taky tu od Pavla Knebla - ten byl jedinečný. Ano, i on mě před asi 20 lety inspiroval k tomu nebát se po revoluci vycestovat na dobrodružnou cestu, já však jezdila stopem ne na kole :-)
Na festivalu byla i paní Marta a taky myslím byla ohromena ! Teda - chápu, když na takový festival příjdou lidi podobně zaměření, cyklonadšenci, cestovatelé atp.. Ale když na takový festival příjde i špatně chodící babička a fakt tam je od rána až pozdě do noci, bolí ji z toho sedění celé tělo, ale je nesmírně šťastná (a nesmírně vděčná i za takovou službu, jako je dodávka oběda až do kina během festivalu !!!) a nebo třeba obyčejná paní kuchařka, která vleze na kolo, jen když musí, pak to svědčí o jeho kvalitách, ale hlavně i o ohromném sdílení obyčejné lidské ; sounáležitosti, kterou jsem tam mimo jiné dost cítila ... Tak jen tak dál a ohromné díky Martine !
Martine - bylo to skvělé - díky moc za všechny zúčastněné !
Eva, Domaslavice

Dobrý večer, právě jsem se vrátila z Hradce Králové z cyklofestivalu. Byla to opět super akce a mockrát děkujeme za všechny úžasné nápady, tipy a cestovatelské rady. Člověk má hned chuť navzdory počasí sednout na bicykl a vyjet :-)
Ze všech přednášek čiší radost a hlavně pozitivní pohled na svět, a to nejen co se týče cestování ... mám na mysli hlavně Vaše postřehy, že na cestách potkáváte plno úžasných lidí, kteří se snaží pomáhat. Máme podobné zkušenosti, a je třeba tyto informace šířit dál ... Zkrátka, odcházela jsem nabitá energií a optimismem, ještě jednou děkuji ... . Mnoho úspěchů ve Vaší smysluplné práci přeje
Šárka od Čáslavi
Ahoj
Jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila festivalu Cyklocestování. Tato akce byla pro mě přínosem a přehodnocuji svůj životní směr. Snažím se jak jen to jde sednout na kolo a projíždět naše kopce - Moravskoslezské Beskydy. Moc ráda bych našla nějakou cestovku která je, co se fyzičky týče pro ženy. Mám z cest velké obavy a tak se s velkou radostí zúčastním dalšího festivalu.
Ještě jednou díky a mějte krásný den
Jana Muchová, Třinec

Festival cyklocestování ve Frýdku Místku v kině Vlast je doslova perfektně připravený maraton povídání a promítání fotografií z cest cyklistů. Vás také obdivuji,protože zařídit a uskutečnit takovou akci není "sbírání bylinek". Vždy se na tuto akci s manželkou těšíme a i přes to ze to máme něco přes 30km jsme tam.Letos jsme cestu sdružili s kolegou byl tam poprvé a také nadšen.Doufám,že ta beseda 17.5.2é14 se na Olešné bude konat,jistě přijedeme pokud se nic nestane se zdravíčkem.Tak tedy ještě jednou děkujem za prima akci.
manželé Marta a Václav Lacinovi

Hoho, slava organizatorum!
Vazne, mam uprimnou radost, ze se v mem meste kona kazdorocne takto kvalitni a hojne navstevovana akce. Martine, akce, jako tenhle festak, kdy navic vidis, jak lidem zari oci, tohle mesto pozvedava. To jsem pak ochotnej ti i odpustit, ze jsi nesel k volbam ;)
Stanislav Ubík, Frýdek-Místek

Krásný den. Opět děkuji za úžasný den na cyklofestivalu v Hradci K. Přijela jsem domů plná dojmů a jako vždy nadšená. A vaše knížka = vau!!!! Vždy se těším na vaše vypravování v HK. A nejen já,už nás jezdí z Hlinska plné auto.Za rok budou dvě :))) Přeji pohodový únor a šťastné km.
Vendulka
Děkovat musíme Tobě a celému týmu.
Opět paráda a tak se těšíme na další ročník.
Do té doby spoustu krásných kilometrů a pohodu nejen na kole !
Burešovi

Díky za parádní prodloužený víkend, i když nesportovně strávený v červených sedačkách NS Vlast. Maraton, který trval, jestli jsem to dobře spočetl, 21:45 hodiny. Opravdu perfektní program. V kině mě zas nikdo neuvidí tak zas rok.
Petr Čermák, Frýdek-Místek

Vážení, děkujeme Vám, že pro nás připravujete tento festival. Přinášíte nám tím plno krásných cestovatelských zážitků a inspirací, za což vám moc děkujeme.
S pozdravem
Iva a Jirka Hroudovi, Rychnov nad Kněžnou

Dobrý den, pouštíte se do zajímavých témat v cyklistice. Už teď se těším na příští ročník. Mnoho lidí má ve vínku něco takového, že se bez kola nedá žít. Byl jsem minulý týden v Holadnském království ,to je vrchol vztahu kola a člověka . Mají na to vhodné podmínky a to je krása. Vytváříte nejen vztah ke kolu, ale hlavně dobré vztahy mezi cyklisty. Přeji Vám hodně štěstí v práci. Zdraví Vás
Jan Vondráček

Ahoj, v prvom rade dik za skvely festival. Naozaj ma chytil za srdce a uz sa neviem dockat oteplenia, ked nahodim brasne na bike a vydam sa znova niekam, kam to nepoznam.
Peter Chovanec, Slovensko

Ahoj, ještě jednou moc děkuju za super den! Festival má opravdu hodně vysokou úroveň. Budu se snažit přijít i příští rok.
Vašek Dědek
Chceme moc poděkovat za úžasné zážitky z letošního festivalu Cyklocestování - blok B. Úroveň se hodně zvedla, bylo to vidět i na účasti. Všechny přednášky byly moc zajímavé, Velký Benátčan byl TOP. Soňa, velká cyklistka, se zúčastnila letos poprvé, o dojmech mluvila ještě o půl noci.
Přejeme jen to nej, dcera ať vám dělá radost a za rok ahoj.
Bohouš a Soňa
Krásný festival!! Jsem moc rád, že jsem nezaváhal a dojel jsem. Těším se zase příště.
Jarek Lacman

Ahoj Martine. Moc děkuji za pozvání. Bylo to super a atmosféra perfektní. bylo mi potěšením účastnit se. Měj se.
Sváťa Božák

Ahoj, jsem rád, že jsem se mohl zúčastnit alespoň části tohoto brněnského festivalu. Jsem rád, že něco takového existuje a sdružuje lidi, kteří milují cestování na kolech. Sám jsem zatím projel na kole Británii a Rakousko a doufám, že v budoucnu ještě nějakou cestu uskutečním. Budu-li moct, rád se zase podobné akce zúčastním. S pozdravem
Petr Kadlec

Ahoj, díky především vám dvěma, protože je vzácné, když dělá někdo něco sám od sebe druhým pro radost. Festiválek si nenechávám ujít, těším se na něj, včetně té příjemné domácí atmosféry. Ať vám to oběma hezky šlape - na kole i doma.
Jěště jednou DÍKY !!!
Joska Bureš

Ahoj, letošní Cyklocestování bylo skutečně super. Jedinou velkou škodou bylo to nádherné počasí, které skutečně trochu kazilo celkový dojem ze sezení v temném sále, ale za to samozřejmě nikdo nemůže :-)
Doufám tedy, že příští rok zase v Centrálu a ideálně s pěkně deštivým víkendem Díky za skvělou organizaci festivalu.
PS: Centrál to letos posunul minimálně o dvě třídy výš!
Adam Duffek

Ahoj Martine, bohuzel jsem uz nemel moznost se rozloucit,tak bych aspon rad touhle formou podekoval za dnesni Festival v Hradci Kralove a taky bych rad podekoval za tvoji myslenku a zaroven realizaci CYKLOFESTIVALU ze ktereho budu zase opet cerpat cely rok a diky tomu zase naplanuji nejakou prijemnou cestu. Díky! :)
Mario Ganev

Ahoj. Děkujeme za email.Setkání ve Frýdku bylo super.Byli jsme poprvé na takovém srazu a velice jsme byli spokojeni jak s výkladem tak s filmy,které byly produkovány.Dovolená na kole je super.Děkujeme.
Bohumil Golík

Ahoj Martine,
Mi se vše moc líbilo, máte to super zorganizované. Spousta bezvadných hostů a přednášek. Byla jsem moc spokojená. Líbí se mi, že se dá v předsálí koupit nějaké zboží. Akorát přednáška o Turecku byla pro mně nuda, ale to se stává. dík za supr akci.
Šárka

Dobrý den Martine, Vám i všem, kteří se podíleli na festivalu děkujeme za
výbornou akci.
Dana a Stanislav Golíkovi, Frýdek-Místek

Děkujeme moc za velmi inspirativní akci, mj. oceňujem u Martina Renáty špičkové rétorické umění a schopnost zaujmout. Bylo to supr. Takové pojetí vtáhne vždycky a velmi rád přijdu zase a vyčlením i více času :-) Diky ještě jednou a ať se vám daří.
Pavel Oravec, Ostrava

Martine, měli jste to pěkně zorganizované a dobré hosty, asi nejlepší jste byli vy, nadchli mě i ti starší (relativně) cestovatelé v Himalájích, tuším Páleničkovi, jako průměrnou bych považoval Slávku Chrpovou, obdivuji většinu, jsou to mé nenaplněné sny, je však pěkné snít, občas si sen splnit. Hodně štěstí na té nejdelší a nejtěžší cestě, která může být krásná (manželství).
Pavel  Glisník, Bohumín

Ahoj Martine, díky za další ročník - můj osobní postřeh je, že právě festival Cyklocestování byl jediný důvod, proč jsem letos na Sportlife (+BikeBrno 2011) zavítal.
Jakub Kopečný, Brno

Dobrý den, letos jsem měl možnost se zúčastnit festivalu cyklocestování a cykloturistiky v HK. I když jsem taky nadšenec pro tento druh cestování a pohybu, mám k Vašim výkonům i odvaze daleko. V každém případě bych chtěl poděkovat za velmi pěkný zážitek a možnost alespoň takto pocestovat s Vámi, vstřebat atmosféru a Vaše zážitky.
Vladimiír Pavel, Hradec Králové

Děkuji opět za pěkný festival. Sice jsme s přítelkyní navštívili pouze jedno sobotní povídání, ale atmosféra opět super. Jsem rád za rostoucí počet diváků. Těsím se na příště.
Jiří Tůma, Náchodsko

Festival v Hradci byl zase pro mě velmi příjemnou událostí, ze které budu čerpat celý rok. Krásná práce Martnine Děkuji.
Mario

Minulý rok som bola v Brne prvý krát na festivale cyklocestování. Veľmi sa mi to páčilo a rozhodla som sa, že pokiaľ tento festival bude fungovať, každý rok sa ho zúčastním :o)) Renatko, hlavne by ma zaujímalo, či tam budete s Martinom prednášať o Amerike. Minulý rok bola prezentácia o Kube, bolo to super :o))). A trošku sa načala aj tá Amerika. Veľmi nerada by som vynechala prednášku o nej. Ak by ste o nej nehovorili v Brne, tak si zariadim čas a pôjdem do Frýdku Místka.
Viera Bobeková, Slovensko

Byl jsem na festivalu v HK a bylo to super.
Vladislav Bárta

Děkuji za krásný zážitek a potěšeníčko při sledování některých přednášek na festivalu ve F-M. Osobně se mi hodně líbila a pobavila první přednáška "Cestování s cyklistkou začátečnicí". A vzhledem k tomu, že mám 2 děti, tak pro mně byla poučná přednáška manželů Podivínských, kteří cestovali se všemi svými 4 ratolestmi. Organizace bezva, ode mně máte 1 s hvězdičkou:-)
Šárka Bartáková, Frýdek-Místek

Dobrý den. Jen chci poděkovat za perfektně připravený program ve FM, který jsme již po čtvrté navštívili.
manželé Lacinovi

V sobotu jsem se zúčastnil festivalu cyklocestování. Přesto, že jsem do Frýdku Místku jel jen kvůli této akci, nelitoval jsem. Nelituji ani toho, že mi díky lehkým časovým skluzům v programu :o)) ujel autobus domů ... . Lituji jen toho, že jsem si zapomněl vzít plakát, který byl k dispozici u dveří.
Petr Matuška, Zlín

Festival byl skvělý!!! moc se mi to líbilo, vlastně všechny ty přednášky, co jsem viděla. Je fajn, že někdo takové akce a ještě tak výborně zorganizované dělá...prostě bylo tam všechno, co tam mělo být a dokonce i s obědem....takže velké DÍKY
Lucie Tomčalová, Frýdek-Místek

Byli jsme překvapeni výběrem a úrovni prezentací jednotlivých přednášejících. Velmi se nám líbilo v jakém prostředí se to konalo. Rovněž nám byla velmi sympatická přátelská atmosféra, která spolu s dobrou organizací určitě zaručí velký zájem o další ročník. Anička napsala do místního tisku článeček o festivalu, kde vyzvedla účast dvou aktéru z našeho regionu (Josef Zimovčák, Honza Galla)
Jaroslav Šváb a Anička Maděričová, Luhačovice/Uherské Hradiště

Festival byl naprosto SUPER, úplně objektivně, pořád na to oba myslíme a jsme na nervy z toho, že už to skončilo.
Barbora Kubáčková, Olomouc

Děkuji pořadatelům za pro mě krásný festival.
Antonín Nytra

Dobrý den den, Martine, ráda bych Vám i panu Skotnicovi poděkovala za skvělou atmosféru a dobrou organizaci festivalu. Sobotní odpolední program naplnil mé očekávání, navíc jsem byla příjemně překvapena návštěvností. O Austrálii a Vašem vystoupení - výborné!!! Ráda bych, a o tom jsem už mluvila s panem Skotnicou, Austrálii do Havířova.
Monika Hrabalová, Havířov

Kluci, já bych vám dala nobelovku. Jen nevím, jestli za prvotní nápad uskutečnit takovou akci a nebo za realizaci. Skvělé, skvělé, skvělé...
Mila

Cyklocestování bylo velkéééé. Klobouk dolů, Martine!!!Barči, mě, i dorazivšímu Lumírovi a další mým známým se to velmi líbilo!!! My jsme byli přítomni po celé dva dny. Bylo toho dost na "strávení", ale stálo to za to! Motani a především brněnští borci Honz & Vejmělka, jak jeli na kolech natěžko přes nejvýš položené silniční sedlo světa - 5602mnm - Khardung La v Himalájích, tak to se mi asi líbilo nejvíc. Samozřejmě, že i ostatní bylo kufoš! Martin a spol. nastavili dle mého názoru celkem dost vysokou laťku, tak to jsem zvědavej, jaké opravdu "vypečené příspěvky" dokážou sehnat napříště.
Marián Pokorný, Olomouc

Martine, chtel bych Ti jeste jednou podekovat za prijemne zazitky na festivalu a za krasne straveny vikend ve Frydku-Mistku. O cele akci napisu minimalne jednu stranku hodnoceni do naseho jarniho CYKLOCTENI.
Jiří Říha, Plzeň

I druhý ročník byl velmi zajímavý. Byla jsem jenom v neděli, organizace dobrá, program taky. Zdraví a na další ročníky se těší ...
Tina

Jako i předloňský rok jsem shlédla řadu výborných přednášek a besed našich cyklocestovatelů.
Jana Lišková

Tvůj festival byl velice fajn, potkali jsme tam moc zajímavé lidi. Mě osobně se líbilo, jak jsi ten fesťák moderoval. Nevím, jak to říct jednoduše, ale tvoje akce má pohodovou atmosféru, má prostě svoji duši.
Libor Hnyk, Praha

Byl jsem letos poprve, byl jsem sice taky jen jeden den a to sobotu! bylo fajn, bylo super! ja byl spokojen, a kdyz uz i ja jsem byl spokojen, tak to je co rict, protoze o me lidi rikaj, ze jsem ve vsem hodne narocnej... ! libila se mi samotna organizace, priprava i jednotlive prezentace a besedy... zkusenosti ruznych lidi po ruznych mistech sveta! I ja jako spise cestovatel na ctyrech kolech, ocenuji kvalitu Vaseho festivalu.
Ondřej Menšík, Ostrava

Z toho mala co jsem videl, myslim, ze to byla hodne vydarena akce!
Miroslav Merta, Orlová

Dobry napad usporiadat tento festivalik,super hostia ,atmosfera a dobra organizacia.Pre nas zo Slovenska vyhoda vo vzdialenosti a moznost popozerat a pocut zazitky panov cestovatelov a cestovateliek od Vas.Drzim palec a dovidenia o rok.
Igor, Slovensko

Festival se nam moc libil. Byl to pro nas konecne taky odpocinek po cele te praci s knizkou, turne.
manželé Motani, Rakousko

Martine a Tomáši, i letos se vám to povedlo uspořadat. DÍKY
Petr

Taky jsu toho názoru, že festival byl fakt vydařený podnik.
Honza Vlasák, Brněnsko

Já mohl být na festivalu jen v sobotu odpoledne, ale i tak musím říci, že se mi to moc líbilo.
Pavel Zubek

Máme pěkné ohlasy od známých, kteří se účastnili, takže Vám blahopřeji k dobré organizaci a k celkově podařené akci.
manželé Sztulovi, Jablunkov

Festival byl moc fajn, líbilo se to i lidem, se kterými jsem mluvil. Festivalu fandím... . Myslím, že je vyborně připraven.
Jiří Holuša, Ostrava

Festival byl vynikající, napsala jsem na net článek o festivalu.
Iva Bezděková, Česká Lípa

Dnes a předevčírem jsem shlédl celou festivalovou sekci v Hradci Králové a musím říct, že to bylo něco!! Skvělé přednášky, skvělí lidé, paráda! Doufám, že se u nás festival příští rok objeví znovu.
Adam, Hradec Králové

Ahoj Martine, děkuji za možnost prezentace a setkání s fajn lidičkama a skláním se k tvému odhodlání něco takového organizovat, vím dobře, že tohle není žádná sranda.
Josef Honz, Brno

Chtěl bych ještě jednou poděkovat za pěkný festival v Hradci Králové. Pokud se festival bude opět konat v Hradci rád pomůžu s jeho organizaci, propagací čí něčím jiným, co budu umět.
Petr Novák, Hradec Králové

Festival a přednášky v HK mě opravdu nadchly.
Bohouš Vacek, Pardubice

V Hradci se mi líbilo, prostředí muzea i sál jsou velice sympatické. Takže díky a ať se další ročníky festivalu vydaří podobně.
Jirka Říha, Plzeň

Letos jsem se poprvé zúčastnila vašeho podzimního festivalu v Hradci Králové.Tedy pouze jedno odpoledne, ale bylo to úžasné-hlavně povídání pana Vlasáka /putování na jih Indie/-zážitek.
Lenka Cuberková

Dobrý den Martine, musím vám napsat, jak jsem vám vděčná za to, že jsem se díky vaší akci mohla podívat na pořádný kus světa a za všechnu inspiraci, kterou tento festival přinesl. Víc takových odvážných lidí, jako jste vy. Moc se těší
Dani Jedličková s mužem Vítkem
Všem Vám moc za Vaše pochvaly a hodnocení děkujeme a věříme, že se všichni setkáme na dalším ročníku, který bude určitě ještě lepší!
 
zpět nahoru domů tisk


Facebook Cyklocestování

Připojte se ke skupině Cyklocestování na facebooku.
Naše skupina má již více než 12 100 příznivců.

Kalendář promítání 
Renáty a Martina


Newsletter

Chcete-li dostávat na Váš email zajímavé novinky, informace a tipy o akcích.

Váš e-mail:

Cyklocestovatelská seznamka

Hledáte nějakou parťačku nebo parťáka na cyklocesty?

Plánujete zajímavou cyklocestu a nechcete ji absolvovat sami? 

Od toho je tady naše cyklocestovatelská seznamka.


Doporučujeme


Reklama

Zde může být Vaše reklama. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na našem telefonu 604 618 400

 

 
Všechna práva vyhrazena / © 2007-2018 Martin Stiller / realizace nextWEB / admin