Cyklocestovatelé Renáta a Martin StilleroviTak to nahoře jsme my :-) Moje žena Renča z Frýdku-Místku a já Broumovák Marťas.

Seznámili jsme se v roce 2008 úplně náhodou na základě mailové festivalové pozvánky na frýdecké Cyklocestování. Tehdy by Renču určitě ani nenapadlo, co vše ji se mnou čeká.
I když na kole dříve už celkem dost jezdila, cyklocesty byly pro ni jednou velkou neznámou. A to se přece muselo napravit! :-)
Začali jsme hned trošku netradičně a naše první společná cyklocesta byla vlastně rovnou svatební cyklocesta, která měla prověřit hned naráz nás oba navzájem. I když to nebyla profilově jednoduchá trasa a vedla skrz nekonečné hory, Renča se odradit nenechala a s troškou nejistoty kývla poté i na můj šílený plán projet se na kole střední a severní Amerikou.

Plány na cyklopřejezd Ameriky jsem měl už několik let. Dlouho to ale spíše vypadalo jako další velký sen, až jednoho dne padlo rozhodnutí pokusit se ho uskutečnit. Začaly tedy přípravy, které trvaly déle než půl roku.

Kromě cyklocest podnikáme i vysokohorské túry, procházíme se moc rádi zelenou přírodou, pozorujeme živé tvory i netvory a vše rádi fotíme.

Na této cyklocestě se budeme řídit heslem: "Není kam spěchat, tak proč se honit. Vždyť přece nejkrásnější pohled na svět je ze sedla kola, tak si to užijme".


 
zpět nahoru domů tisk


Facebook Cyklocestování

Připojte se ke skupině Cyklocestování na facebooku.
Naše skupina má již více než 12 100 příznivců.

Kalendář promítání 
Renáty a Martina


Newsletter

Chcete-li dostávat na Váš email zajímavé novinky, informace a tipy o akcích.

Váš e-mail:

Cyklocestovatelská seznamka

Hledáte nějakou parťačku nebo parťáka na cyklocesty?

Plánujete zajímavou cyklocestu a nechcete ji absolvovat sami? 

Od toho je tady naše cyklocestovatelská seznamka.


Doporučujeme


Reklama

Zde může být Vaše reklama. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na našem telefonu 604 618 400

 

 
Všechna práva vyhrazena / © 2007-2018 Martin Stiller / realizace nextWEB / admin