Plánování dalších ročníků CykloVÍKENDU zatím pozastaveno.

- protože nedošlo k navázání na předešlé dohody se spolupořadateli, nejsme schopni další ročníky sami a bez podpory organizovat. Omlouváme se tedy všem našim fanouškům, ale další cyklovíkend se zatím konat nebude.

- aktuálně přesouváme naše kulturně-sportovní akce na horskou chatu Prašivá

Tak se k nám přijďte na Prašivou někdy podívat. Více na:
www.ChataPrasiva.cz


Třetí ročník cyklovíkendu pro rodiny s dětmi se uskutečnl 15.-16.8.2015 opět ve Frenštátě pod Radhoštěm v kempu.


Tuto akci pořádá Občanské sdružení Cyklocestovatelé ve spolupráci s Městským kulturním střediskem ve Frenštátě pod Radhoštěm (www.kulturafrenstat.cz ).

Na co jste se mohli těšit? 


Cyklovíkend pro rodiny s dětmi je příležitostí, jak strávit zajímavý víkend, nebo jeho část, s podobně naladěnými lidmi, užít si zábavu a krásné prostředí Beskyd. Akce je samozřejmě určena i pro místní a návštěvníky z regionu, kteří mohou do Frenštátu pod Radhoštěm dojet.

Na programu akce bude opět promítání cyklocestovatelské rodiny, nedělní dětský den s celou řadou soutěží a aktivit, v sobotu se mohou návštěvníci vydat s kočárky nebo pěšky na Velký Javorník anebo si projet během víkendu okolí na kolech. Detailnější informace k jednotlivým bodům programu najdete níže v textu.  

Fotogalerie z cyklovíkendu 2014

Reportáž TV Beskyd


Promítání cyklocestovatelské rodiny 

Chcete cestovat se svými dětmi po ČR, Evropě nebo světě na kole? Tak právě na cyklovíkendu můžete načerpat celou řadu informací, rad a tipů od zkušených cyklocestovatelů.
 
Povídání o prvním společném cykloputování cyklorodinky Stillerových, kteří se vydali ani ne s roční Stellinkou v cyklovozíku podél Innu od jeho pramene na švýcarském průsmyku Maloja Pass až k ústí v bavorském Passau. Toto povídání není o žádné velké expedici, hltání kilometrů ani žádných rekordech. Ba právě naopak. Martin s Renčou se Vás pokusí inspirovat a motivovat k cyklovýletům s dětmi a osvětlit mnohým, že často v mysli nepřekonatelné věci lze i s mimčem podnikat. Těšte se tedy na fotografie a spoustu postřehů, zkušeností rad a tipů, které přinesla sama cyklocesta a touha zkusit si to a vyrazit s mimčem takovým způsobem, který většině připadá nereálný a přitom je tak „jednoduchý“.

Dětský den


Soutěže, hry a zábava v areálu autokempu. Děti čeká celá řada stanovišť – např. soutěže spojené s cyklovybavením, překážkové dráhy, kreslení, v areálu je dopravní hřiště, takže se zaměříme i na značky a pravidla silničního provozu, budete mít možnost vyzkoušet elektrokola, tříkolku, lehokola, tandem, skládačky, připravujeme také aktivity s mapou a buzolou, ukázky první pomoci a zdravovědy, slackline atd..


Cyklovyjížďky


Pro účastníky cyklovíkendu jsem ve spolupráci se serverem www.cyklotrasy.info připravili několik zajímavých tras, různých vzdáleností a obtížností. Můžete tak aktivně poznávat krásy Beskyd.

Více informací k cyklovyjížďkám
Nejen s kočárky na Velký Javorník, sobota


Připravili jsme i program pro rodiny s nejmenšími dětmi. Vydejte se v sobotu 15.8.2015 s kočárkem na Velký Javorník a pak zase zpět.

Hromadný start a foto bude v 11:00 ve Veřovicích (parkoviště u fotbalového hřiště).

Nejde se na čas, nesoutěží se o žádné ceny, jde se prostě tzv. "na pohodu" a každý svým tempem, jak mu to vyhovuje. Přidat se může kdokoli, kdo má chuť vyrazit do přírody s partou podobně nadšených rodinek. Kdo nemá kočárek, ať vezme dítko do manduky, batůžku, cyklovozíku nebo jen tak za ruku.

Více informací najdete v sekci našich kočárkových akcí

Ubytování během cyklovíkendu

Pro všechny zájemce jsme připravili možnost ubytování ve stanech v Autokempu Frenštát pod Radhoštěm, který je ideální základnou pro celý víkend a přímo zde se bude odehrávat část programu cyklovíkendu. 

Informace o ubytování najdete zde

V případě dotazů a zájmu  o další informace o cyklovíkendu, nás neváhejte kontaktovat.
 
Kontakt na pořadatele z  Občanského sdružení Cyklocestovatelé:

Martin Stiller, ms.broumovak@seznam.cz 

Těšíme se na setkání s vámi v Beskydech!

 
zpět nahoru domů tisk


Facebook Cyklocestování

Připojte se ke skupině Cyklocestování na facebooku.
Naše skupina má již více než 12 100 příznivců.

Kalendář promítání 
Renáty a Martina


Newsletter

Chcete-li dostávat na Váš email zajímavé novinky, informace a tipy o akcích.

Váš e-mail:

Cyklocestovatelská seznamka

Hledáte nějakou parťačku nebo parťáka na cyklocesty?

Plánujete zajímavou cyklocestu a nechcete ji absolvovat sami? 

Od toho je tady naše cyklocestovatelská seznamka.


Doporučujeme


Reklama

Zde může být Vaše reklama. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na našem telefonu 604 618 400

 

 
Všechna práva vyhrazena / © 2007-2018 Martin Stiller / realizace nextWEB / admin