Ohlasy a reference


V pátek jsem se zúčastnila promítání o Austrálii v Jablonci. Bylo to super! Chtěla bych se zeptat, jestli se nebudete taky pohybovat někde po jižních Čechách? Mám tam na školách děti (Jindř. Hr. a Č. Buď.) a moc bych jim přála, aby tohle promítáni taky viděli. Dík za odpověď, přeji mnoho dalších cestovatelských úspěchů,
Krista Plenerová, Jablonec n.N.

Dobrý den. Měla bych děkovat!!!! Ta vaše přednáška byla naprosto úžasná!! Kdybyste měli ještě letos v ČR přednášku.Dejte, prosím, vědět.Nebudu-li v práci,moc ráda přijedu. Taktéž přeji úžasné léto. A kupu turistických a cyklistických zážitků. Sluníčkový den přeje
Václava Plíšková, Hlinsko

Dobrý den Martine, já bych Vám chtěl poděkovat, slyším ze všech stran jen a jen pozitivní ohlasy :-). Žáci byli nadšení.
Jakub Melich, Most
Vaše přednášky jsou nesmírně zajímavé a rád se jich dle možnosti budu zučastňovat!! Děkuji, že je pořádate.
Chovančík Jiří

Ahoj, přednáška z cesty po Austrálii, ač ne celá, byla moc zajímavá. Měl jsem v PC pogram akce , ve kterém byl uveden začátek v 11.hod.
I těch 90 min bylo perfektních. Určitě by se líbila i dalším Pardubákům.
Bohouš Vacek

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat. Vyprávíte poutavým způsobem a myslím, že najdu cestu, jak dále spolupracovat. Přeji pěkný den a spousty nových cest a zážitků o které se s námi podělíte.
Irena Korytářová, Pardubice

Ahoj Marťas. Viděla jsem Austrálii. BOMBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Měj se moc hezky :-)
Alča, Brno

Dobré ráno a hezký celý rok 2014. Hlavně hodně zdraví a sil do toho cestování. Děkuji za vaši nádhernou besedu. Lidičky byli nadšení. Určitě se budeme zase někdy těšit. S pozdravem
Zdena Hrachovinová, Postřelmov

Dobrý den, my jsme byly mile překvapené a všem se to moc líbilo. Už se těšíme na druhou část. Právě byla v knihovně paní starostka a paní tajemnice, která navštívila Vaší besedu ,jí před námi referovala své dojmy a pocity - jen samé superlativy a také říkala, že se moc moc těší na druhou část a její manžel, že si kvůli tomu vymění směny v práci, protože na první části nebyl a velmi toho lituje. :-)))))
Daniela Štindlová a Blanka Vargová, Šluknov

Ahoj Martine. Díky moc. Beseda byla super. Líbila se dětem i učitelům. Přeji hodně štěstí tobě i tvé rodině. Měj se hezky.
Dana, Broumov

Hezký den Martine. Vaše přednášky jsou nejen zajímavé a  poučné, ale i zábavné. S přáním dalších najetých cyklokilometrů.
Iveta Špirytová, Šluknov

Ta beseda byla úžasná, máte mimo jiné velký vypravěčský talent a dokážete lidi nadchnout. Rozhodně, pokud to časové možnosti dovolí, nezkracujte své besedy. Bohužel doma mé nadšení nikdo neopětoval. Měli strach, jestli nejsem někde v příkopě. Ale proti Vašim útrapám při cestě těch mých 12 km bylo vlastně nic. Také jsem si prohlédla vaše www stránky a stránky pana Škvařila. Jeho vypravování si vytisknu a když mi bude ouvej, nasadím jako
léčivo. Moc Vám i Vám podobným fandím za tu odvahu opustit zaběhlé pořádky a přes cenu mnoha útrap všeho druhu uskutečnit cesty podle svých snů a nám, kteří na to z různých důvodů nemáme alespoň přiblížit svět. Máte můj obdiv. Nebude nebo není nějaké knižní zpracování? Držím palečky.
Mgr. Jarmila Sejčková, Čáslavsko

Ahoj Martine a Reni, ještě jednou moc děkuji, že jste přijeli a uskutečnili perfektní besedu o Kubě...I tombola byla skvělá,
prostě vše bylo bez chybičky :-) A lidem se to moc líbilo. Už se těším na cyklofestival v únoru v kině Vlast. Přeji vám oběma super pracovní týden. Tak ahoj
Marika Z., Řepiště

Dobrý večer Martine, děkuji Vám za perfektně odvedenou práci v naší škole. Děti byly spokojené, učitelstvo také a hlavně v květnu, kdy je po přijímačkách, zaujmout něčím deváťáky, to je kumšt. Do dalšího cestování Vám přeji štěstí na krásná místa, na ještě krásnější okamžiky a na dobré kamarády. Zdraví
Markéta Jurková, Kunčice pod Ondřejníkem

Dobrý den, děkuji za krásné vyprávění, i když jste říkal, že cyklo je zábavnější, tak nás ta Keňa s manželem opravdu bavila. Možná je to tím, že cestujeme jen po vlastech českých a toto je pro nás přece jen jiné. Príma cestovatelských zážítků.
Lenka Klemšová, Bílovec

Pochvala za velmi vydařený včerejší pořad Na kole Austrálií. Byla jsem, a asi nejen já, velmi nadšena. Těším se na další podobný pořad. Hezký den. 
J.Sejčková, Čáslavsko

Dobrý den.Moc děkujeme za Vaši milou návštěvu. Diváci byli nadšeni, ještě v pondělí si o tom povídali. Dokonce i pan ředitel byl spokojený :)
Děkujeme ještě jednou a přeji fajn den.
Soňa, Jeseník
Vaše přednáška byla super, nádherné fotky, poutavé vyprávění, dvě hodiny uplynuly jako nic, krásný zážitek (ani jsme si už pak nechtěli kazit dojem posledním promítáním o Turecku). Jirko, až bude Martin s Renčou v Kopřivnici, nenechte si promítání ujít. Mějte se.
Rob, Skotnice u Příbora

Beseda s promítáním byla super. Už se těším na další. Bude-li to jen trochu možné přijdu znovu.
V. Říha

Byl to další úžasný pořad. Jen tak dál. Děláte to dobře, tedy na výbornou. Tentokrát se mi podařilo nalákat svého muže a byl taky velmi spokojen. Jen tam se mnou nepojede.
Mgr. Jarmila Sejčková

Ahojte, taky já se musím přidat k pochvale a přeji, aby se i ostatní přednášející dostali kvalitou na vaši úroveň. Renčo, super, že Tě přemluvili k prezentaci, protože jsi tam vnesla svůj specifický ženský pohled plný otevřenosti, upřímnosti, emocí a vtipu a tak se s Marťasem pěkně doplňujete ... . Mějte se krásně, ať se daří.
Eva, Příborsko

Ahoj Martine, jsme s manželkou také cykloturisté a vaše přednáška nás nadchla a povzbudila do dalších akcí.Je nám oběma přes 50, ale touláme se jako za mlada a baví nás to čím dál víc. Líbí se nám, že smyslem vašeho putování není jen ujet,ale také vidět a užít a podělit se s ostatními o zážitky. Zdraví
Miloš Velkoborský.

Přeji pěkný den! Jelikož taky rádi jezdíme na výlety na kolech, vaše přednáška se nám velice líbila....a moc rádi opět na nějakou půjdeme, pokud budete pořádat.A to zvláště v zimních měsících, kdy je více času. Ještě jednou děkujeme a budeme se těšit.
Josef Chovančík, Řepiště u Frýdku-Místku

Martine, beseda se líbila a v příštím škol. roce se zase na něčem dohodneme. Díky a hodně dalších úspěchů a krásných zážitků. Zdraví
Jaromír Louda, Broumov

Zdravím, děkuji za besedu, bylo to skvělé, všem se to líbilo. Naše chlapce hned tak něco nezaujme, ale Vy jste je oslovil a zaujal.
Petr Vícha, DDŠ Veselíčko.
 
zpět nahoru domů tisk


Facebook Cyklocestování

Připojte se ke skupině Cyklocestování na facebooku.
Naše skupina má již více než 11 200 příznivců.

Kalendář promítání 
Renáty a Martina


Newsletter

Chcete-li dostávat na Váš email zajímavé novinky, informace a tipy o akcích.

Váš e-mail:

Cyklocestovatelská seznamka

Hledáte nějakou parťačku nebo parťáka na cyklocesty?

Plánujete zajímavou cyklocestu a nechcete ji absolvovat sami? 

Od toho je tady naše cyklocestovatelská seznamka.


Doporučujeme


Reklama

Zde může být Vaše reklama. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na našem telefonu 604 618 400

 

 
Všechna práva vyhrazena / © 2007-2018 Martin Stiller / realizace nextWEB / admin